Par mums

Viss par naudu ir portāls, kas paredzēts cilvēkiem, kas interesējas par naudas lietām.

  • Vēlies labāk saplānot savu budžetu, nopelnīt vairāk, ieguldīt pārdomātāk un ar lielāku atdevi vai aizņemties drošāk un izdevīgāk? Tas viss ir iespējams, taču jāspēj izvēlēties pareizo risinājumu. Ielūkojies sadaļā – Kalkulatori un izvēlies atbilstošu rīku. Atbildīgāka rīcība ļaus veiksmīgāk saplānot turpmāk veicamos darbus, nospraust dzīves prioritātes un nopelnīt vairāk.
  • Esi šobrīd nokļuvis finanšu grūtībās un vēlies tikt no tām vaļā? Finansiālas problēmas nav pasaules gals. Vai zināji, ka daudzi miljonāri pirms nopelnīt pirmo miljonu ir vairākas reizes izgāzušies vai pat bankrotējuši? Jā, nekļūdās tikai tas, kurš neko nedara. Neskatoties uz izaicinājumiem, tu vari ar tiem tikt galā un kļūt stiprāks.
  • Sava personīgā vai ģimenes budžeta plānošana ir pirmais solis uz apzinātu un pilnvērtīgu dzīvi. Neviens nedrīkstētu mācīt vai nosodīt citus pirms nav savedis kārtībā savu dzīvi. Tas  var nebūt vienkārši, sevišķi ja pierasts dzīvot no algas līdz algai vai regulāri aizņemties. Neuztraucies, visas situācijas ir iespēja progresam, tikai jābūt godīgam un jāuzdod pareizie jautājumi.

Finanšu pratība – solis pareizajā virzienā

Mēs pavadām daudz laiku, lasot nebūtisku informāciju vai domājot par lietām, kurām ir maza ietekme uz dzīves kvalitāti ilgtermiņā. Ko pirkt, ko ēdīsim, ko par mani domā viens vai otrs cilvēks, tie ir sīkumi. Turpretim naudas lietās, pieņemot lēmumus par vairākiem tūkstošiem vai pat desmitiem un simtiem tūkstošiem mēdzam būt vieglprātīgi.

Tas nav pareizi.

Pareizs lēmums finanšu pasaulē var palīdzēt ietaupīt vai nopelnīt daudzus tūkstošus eiro. Padomājiet, cik liela ir alga un, cik liels darbs jāiegulda, lai to nopelnītu. Vai nebūtu prātīgāk ieguldīt daļu laika, lai apgūtu finanšu plānošanas un investēšanas prasmes? Mēs uzskatām, ka to ne tikai vajadzētu darīt, bet tas ir jādara.

Vissparnaudu.lv palīdzēs atrast atbildes uz dažādiem pinķerīgiem un mazāk sarežģītiem jautājumiem par naudu, tās pelnīšanu un izlietošanu.

Vissparnaudu.lv nesniedz konsultācijas. Visa portālā pieejamā informācija ir paredzēta tikai informatīvām vajadzībām.